Chodíme s Asistencí 2017

Benefiční akce Chodíme s Asistencí je úspěšně za námi. Jaké to bylo?

Tentokrát šlo 21 firemních týmů z Petřína na Vyšehrad přes 4 soutěžní stanoviště. Týmy si během cesty vyzkoušely navzájem asistovat, na stanovištích pak soutěžily v dovednostech na téma "Jaké je to být v roli člověka s postižením.".

V závěru akce u Starého purkrabství na Vyšehradě jsme připravili odpoledne a večer pro všechny účastníky i širokou veřejnost. Zahrála kapela Typical Stereo, hudbou nás potěšili a roztančili hudebníci Juraj Stieranka (SK), Gugar Manukjan (Gruzie) a Pavel Bartoš (CZ). Účastnici si mohli vyzkoušet jízdu na koloběžkách i jiné dovednosti.

A teď to nejdůležitější! Díky podpoře partnerů a benefičnímu startovnému jsme získali krásných 297 265 Kč, které věnujeme na realizaci obecně prospěšných služeb pro 250 našich klientů - lidí s postižením. Děkujeme.

Fotogalerie z akce

Kdo vyhrál? Pořadí jednotlivých týmů.

Vítězem je samozřejmě každý z vás, který s i na chvíli vyzkoušel, jaké je to žít s postižením nebo asistovat. Celkem se účastnilo 21 týmů. Jak se jednotlivé týmy umístily?

První místo obsadil tým Arriva Transport ČR, na druhém místě se umístil tým společnosti K+K Hotels, na třetím místě pak tým Nadace Jedličkova ústavu. Následují (dle výsledků sestupně) týmy: Chamíci IT (ČSOB), FLEXI životní pojištění, Komunikační agentura Kristián, Elektrotrans, Konektor PR, Administrace insolvencí City Tower 3, ČSOB 2, Avast Mums, Temo Telekomunikace, T-mobile CZ, Administrace insolvencí City Tower 2, ICZ, 2N 2, Hypoteční banka, 2N 1, Arthur Hunt, Lego a Administrace insolvencí City Tower 1.

Poděkování

Děkujeme partnerům akce: FLEXI životní pojištění, Nadace Jedličkova ústavu, společnost 2N Telekomunikace a společnost Arriva Transport ČR.

Děkujeme všem firemním týmům za uhrazení benefičního startovného.

Občerstvení zdarma připravili lidé z Café Savoy, trička zdarma dodala společnost OP Tiger, jablka zdarma dodali manželé Sedláčkovi ze spolku Archetyp – farmářské tržiště Náplavka, pivo zdarma dodal pan Martin Kec z Žateckého pivovaru.

Akci výrazně podpořili dobrovolníci z FLEXI životního pojištění, kteří vypomáhali na stanovištích. Děkujeme našim klientům na stanovištích, děkujeme Adrianě Jelínkové a Kamile Amblerové za točení piva, fotografce Jitce Krejčové a lidem z firem DMA Praha a Svět koloběžek. Poděkování patří též lidem z Národní kulturní památky Vyšehrad a obsluhám z Ta kavárny a z Palačinkárny Galetka. Děkujeme také všem účinkujícím.

Velmi děkujeme našim zaměstnancům, kteří se na akci podíleli.

V případě jakýchkoliv dotazů na akci kontaktujte Michala Prokšíka, fundraising@asistence.org, tel. 739 626 686.
www.chodimesasistenci.cz

Fotografie: Jitka Krejčová