KOLOBĚH S ASISTENCÍ 2016

V sobotu 1. října jsme přivítali naše podporovatele i další návštěvníky v Říčanech u Prahy na akci Koloběh s Asistencí.

Děkujeme všem, kteří jste se zúčastnili!

Jaké to bylo?

Část účastníků se na kolech a koloběžkách vydala od Vyšehradu kolem Hostivařské přehrady až do Říčan k Rybníku Jureček. Běžecké čtyřkilometrové soutěže v lesním terénu se účastnily další účastníci z řad veřejnosti i firem. Mnoho dětí si zahopsalo na skákacím hradu. Odpoledne přijelo k Jurečku i deset klientů Asistence, o.p.s., spolu s dobrovolníky z firmy Shire. Ti asistovali vůbec poprvé a vše zvládli ve spolupráci s kolegyní Barborou Lahodovou na jedničku. Na závěr jsme přivítali i ministryni práce a sociálních věcí paní Michaelu Marksovou Tominovou, která popřála Asistenci vše nejlepší a vítězům v kategoriích Běh, jízda na kole a koloběžce a jízda na vozíku předala diplomy. Počasí nám přálo, podívejte se na fotografie z akce ZDE

Výsledky v soutěžních kategoriích najdete ZDE

A nakonec to nejdůležitější. Čistý výtěžek z akce je 36 800 Kč. Celá částka putuje na rozšíření osobní asistence pro dalších 50 lidí s postižením. Děkujeme!

Pokud jste se nemohli zúčastnit, ale chcete přispět, pak darujte snadno a rychle na www.melounovasbirka.cz

Děkujeme všem partnerům - Nadaci Jedličkova ústavu, Restauraci Jureček v Říčanech, Světu koloběžek, institutu Cerge EI, firmě 2N, partě ze Stopnito. A především děkujeme každému účastníkovi i dárci!