Další ročník benefice Chodíme s Asistencí je úspěšně za námi. Jaké to bylo?

Další ročník benefiční akce Chodíme s Asistencí je úspěšně za námi. Jaké to bylo?
Tentokrát šlo 16 firemních a 3 dětské týmy z Petřína na Vyšehrad a cestou plnily úkoly na čtyřech soutěžních stanovištích. Členové týmu si během cesty vyzkoušeli navzájem asistovat a na stanovištích pak soutěžili v různých dovednostech spojených s životem lidí s postižením.

V závěru akce u Starého purkrabství na Vyšehradě jsme připravili odpoledne a večer pro všechny účastníky i širokou veřejnost. Zahrála kapela Avokaduo, Sisa Feher a Juraj Stieranka a spol. Divadelní soubor Ještě chvilku zahrál svou novou hru Čarovný les.
O občerstvení se postaraly Kuchařky bez domova, Ta Kavárna a Café Savoy.

Díky podpoře našich partnerů se touto akcí podařilo vybrat více než 200 000 Kč, které využijeme na realizaci sociálních služeb pro 250 našich klientů - lidí s postižením. Děkujeme.

Děkujeme partnerům: Arriva Transport ČR, K+K Hotels, Nadace Jedličkova ústavu, ČSOB, FLEXI životní pojištění, Komunikační agentura Kristián, Novartis, Administrace insolvencí City Tower, Temo Telekomunikace, ICZ, 2N Lego, Schrack Technik, Café Savoy, OP Tiger a Žateckému pivovaru!

Akci také výrazně podpořili dobrovolníci z FLEXI životního pojištění, kteří vypomáhali na stanovištích. Děkujeme také Adrianě Jelínkové, Kamile Amblerové a Petrovi Černému za točení piva a fotografce Jitce Krejčové. Poděkování patří též lidem z Národní kulturní památky Vyšehrad. Děkujeme také všem účinkujícím.

Velmi děkujeme našim zaměstnancům, kteří se na akci podíleli.

V případě jakýchkoliv dotazů na akci kontaktujte Štěpána Lohra, fundraising@asistence.org, tel. 739 626 686.
www.chodimesasistenci.cz

Fotografie: Jitka Krejčová a Štěpán Lohr